Rozvoz obědů do práce

Naše služba je efektivním řešením firemního stravování. Nemusíte pořizovat drahé kuchyňské vybavení, nádobí, ani kuchaře – stačí zavolat Foodline a my dodáme obědy do vaší firmy. Obědy jsou teplé a jednotlivé porce jsou balené v jednorázových kontejnerech pro snadný výdej a konzumaci. Jediné, co potřebujeme, je vhodný prostor pro výdej jídel, např. loby, kuchyňku nebo zasedací místnost. Pak už nic nebrání příjezdu naší mobilní kantýny. Služba dodávky obědů je dle našich zkušeností podporována vedením a je také vítanou alternativou vyhledávanou zaměstnanci.

  • Obědy můžete vybírat z 25 tradičních čínských jídel našeho menu
  • V ceně jídla je i polévka nebo salát
  • Dovoz jídel provádíme v době oběda (typicky mezi 11 – 14 hod.)
  • Obědy jsou čerstvě připravovány kuchyní tradiční čínské restaurace v Praze
  • Jídlo je vždy teplé a porce samostatně balené v jednorázových kontejnerech
  • Zajistíme vám vlastní čínské bistro ve vaší firmě

Dodáme obědy přímo do vaší firmy!

Zavolejte nám na tel. číslo 739 531 636 a my vám dovezeme kompletní menu tradičních čínských jídel přímo do firmy. Ušetříme čas vašim zaměstnancům a vám peníze.

Jak to probíhá?

Naši pracovníci v závislosti na počtu vašich zaměstnanců dovezou dostačující množství porcí k vám do firmy. Pak např. v zasedací místnosti zahájí distribuci jídel – vznikne tak vlastně čínské bistro přímo ve vaší firmě. Zaměstnanci si vyberou jídlo podle fotografií na displeji a my jim ho vydáme v přenosném plastovém kontejneru. Když dané jídlo dojde, automaticky zmizí z nabídky. Ale nemějte strach – z našich dlouholetých zkušeností víme, jaká jídla vám nejvíce chutnají a jsme proto schopni dovézt takový mix jídel, aby všichni byli spokojeni.

Dodáme kuchaře do vaší kuchyně

Pokud provozujete kantýnu, vyplatí se vám objednat si některého z našich profesionálních kuchařů, který obohatí váš zaběhlý jídelníček. Příprava čínských a thajských jídel je pro něj hračka a vaši zaměstnanci jistě ocení alternativu k dosavadnímu menu. Půjčovna kuchařů je Vám k dispozici!

 
Logo Foodline

Čínské bistro do vaší kanceláře

Volejte: 739 531 636